Z życia szkoły   Projekty unijne i szkolne   Prawo szkolne   Pracownicy szkoły   Rekrutacja   Egzaminy   E-dziennik   Plan lekcji
Rekrutacja - Klasy i rozszerzenia (2016/2017)

XCII Liceum Ogólnokształcące z Oddziałami Integracyjnymi:

• 1Ai - od klasy I - j. angielski, (deklaracja od klasy II : do wyboru informatyka lub wos; geografia lub biologia)
  • 1As - od klasy I - j. angielski, (deklaracja od klasy II: wos; biologia lub geografia)
  • 2Ai - od klasy I - j. angielski, (deklaracja od klasy II: informatyka ; do wyboru geografia lub biologia)
  • 2Bo - od klasy I - j. angielski, (deklaracja od klasy II: polski, historia)
  • 2As - od klasy I - j. angielski, (deklaracja od klasy II: wos; do wyboru geografia lub biologia)
  • 3Ai - od klasy I - j. angielski, (deklaracja od klasy II: informatyka ; do wyboru geografia lub biologia)
  • 3Bo - od klasy I - j. angielski, (deklaracja od klasy II: polski, historia)
  • 3As - od klasy I - j. angielski, (deklaracja od klasy II: wos; do wyboru geografia lub biologia)

Technikum nr 23 im. F. Skarbka:

• 1To - technik ortopeda - j. angielski, biologia
  • 2To - technik ortopeda - j. angielski, biologia
  • 3To - technik ortopeda - j. angielski, biologia
  • 4To - technik ortopeda - j. angielski, biologia
  • 4Tt - technik obsługi turystycznej - j. angielski, geografia

Zasadnicza Szkoła Zawodowa nr 39:

• 1aw
  • 2abw